Eliminacje gminne do XVIII Festiwalu Artystycznego "Talenty 2018"

p>Gminny Ośrodek Kultury w Spytkowicach po przeprowadzeniu eliminacji gminnych do XVIII Festiwalu Artystycznego "Talenty 2018" z przyjemnością informuje, że do etapu powiatowego nominowano następujące osoby w poszczególnych kategoriach:

1. KATEGORIA - WOKAL
Grupa I (dzieci klas I-III)
Amelia Berniak
Maja Charnas

Grupa II (dzieci klas IV-VI)
Natalia Gołba
Maria Kozioł
Gabriela Wawro

Grupa III (kl. VII, VIII i III gimnazjum)
Julia Gurdek
Julia Kostka
Karolina Piórkowska
Angelika Szarek

2. KATEGORIA - RECYTACJA
Grupa I (dzieci klas I-III)
Anna Tarabuła
Anna Warzecha
Paweł Zawiła

Grupa II (dzieci klas IV-VI)
Dagmara Bałys
Arian Szczepanik
Inga Zębalska

Grupa III (dzieci klas VII, VIII i III gimnazjum)
Julia Kostka
Krzysztof Warzecha

3. KATEGORIA - LITERATURA
Grupa II (dzieci klas IV-VI)
Franciszek Słowiak

Grupa III (dzieci klas VII, VIII i III gimnazjum)
Roksana Berniak
Julia Gurdek
Ewa Knapik

4. KATEGORIA - FOTOGRAFIA
Grupa II (dzieci klas IV-VI)
Roksana Bartuś

Grupa III (dzieci klas VII, VIII i III gimnazjum)
Dominika Latko
Patrycja Morek

5. KATEGORIA - PLASTYKA
Grupa I (dzieci klas I-III)
Gabriela Fornal
Zuzanna Krystian
Anna Tarabuła

Grupa II (dzieci klas IV-VI)
Aleksandra Krystian
Nicola Sierżęga
Oliwia Wawrzak

Grupa III (dzieci klas VII, VIII i III gimnazjum)
Julia Fliśnik

6. KATEGORIA - MUZYKA INSTRUMENTALNA
Grupa III (dzieci klas VII, VIII i III gimnazjum)
Mikołaj Chlebicki

7. KATEGORIA - FILM
Grupa III (dzieci klas VII, VIII i III gimnazjum)
Małgorzata Pindel
Nikola Giermek
Julia Mielczarek

Gratulujemy wszystkim nominowanym i życzymy sukcesu na etapie powiatowym!

Talenty 2018  Talenty 2018  Talenty 2018  Talenty 2018  Talenty 2018  Talenty 2018  Talenty 2018  Talenty 2018  Talenty 2018  Talenty 2018  Talenty 2018  Talenty 2018  Talenty 2018  Talenty 2018  Talenty 2018  Talenty 2018  Talenty 2018  Talenty 2018  Talenty 2018  


Gminny Ośrodek Kultury w Spytkowicach 2011 © switchprojekt